11-21-2021, 05:48 PM
Witam! Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda witanie Nowego Roku w Tatrach. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sylwester spędzę w Zakopanem i byłoby miło wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać.
|
11-21-2021, 05:48 PM
Witam! Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda witanie Nowego Roku w Tatrach. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sylwester spędzę w Zakopanem i byłoby miło wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać.
11-21-2021, 05:49 PM
Spędzając sylwester w Tatrach, można Nowy Rok witać dla przykładu na stoku, w kuligu, w restauracji, w góralskiej karczmie, w stylowym hotelu, zażywając kąpieli w wodzie termalnej, na Krupówkach. Jak więc widać, możliwości jest mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś właściwego dla siebie. Jak coś, to dodatkowe pomysły odnoszące się do witania Nowego Roku w Tatrach można zaczerpnąć ze strony https://www.termybukovina.pl/blog/4-swie...ealizujesz
|
|
|