![]() |
|
Witanie Nowego Roku w Tatrach - Wersja do druku +- LukeBook (http://lukebook.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://lukebook.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://lukebook.pl/forum-11.html) +--- Wątek: Witanie Nowego Roku w Tatrach (/thread-59.html) |
Witanie Nowego Roku w Tatrach - Mili - 11-21-2021 Witam! Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda witanie Nowego Roku w Tatrach. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sylwester spędzę w Zakopanem i byłoby miło wiedzieć czego się mniej więcej spodziewać. RE: Witanie Nowego Roku w Tatrach - Selbcen - 11-21-2021 Spędzając sylwester w Tatrach, można Nowy Rok witać dla przykładu na stoku, w kuligu, w restauracji, w góralskiej karczmie, w stylowym hotelu, zażywając kąpieli w wodzie termalnej, na Krupówkach. Jak więc widać, możliwości jest mnóstwo i na pewno każdy znajdzie coś właściwego dla siebie. Jak coś, to dodatkowe pomysły odnoszące się do witania Nowego Roku w Tatrach można zaczerpnąć ze strony https://www.termybukovina.pl/blog/4-swietne-pomysly-na-sylwestra-ktory-z-nich-zrealizujesz |