07-20-2021, 08:51 PM
Dzień dobry! Słyszałem, że niektórych cudzoziemców zatrudnia się na tej samej zasadzie, co Polaków. Czy to prawda? Jeżeli tak – to których konkretnie?
|
07-20-2021, 08:51 PM
Dzień dobry! Słyszałem, że niektórych cudzoziemców zatrudnia się na tej samej zasadzie, co Polaków. Czy to prawda? Jeżeli tak – to których konkretnie?
07-20-2021, 08:52 PM
Tak, to prawda. Na tej samej zasadzie co Polaków zatrudnia się obywateli:
- państw Unii Europejskiej, - Szwajcarii, - Europejskiego Obszaru Gospodarczego, - państw mogących korzystać ze swobody przepływu osób. Możliwe typy umowy to umowa o pracę (na czas określony, nieokreślony lub okres próbny), umowa zlecenie, umowa o dzieło, umowa o pracę nakładczą, umowa o pomocy przy zbiorach. Bardziej szczegółowe informacje w zakresie tego tematu można znaleźć na https://crewforyou.pl/zatrudnianie-cudzo...wroclawiu/ |
|
|