01-23-2021, 12:10 PM
Jeżeli ktoś lubi, jak akcja dzieje się w więzieniu, to z czystym sumieniem mogę polecić dwa następujące seriale: Wentworth, Orange is the new black. Co warte odnotowania, główni bohaterzy to kobiety, zawsze jakaś odmiana. A tak z innej beczki to polecam też polskie seriale: Glinę, Pitbulla i Oficera.
