![]() |
|
Seriale - co polecacie? - Wersja do druku +- LukeBook (http://lukebook.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://lukebook.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://lukebook.pl/forum-11.html) +--- Wątek: Seriale - co polecacie? (/thread-14.html) |
Seriale - co polecacie? - Mili - 01-23-2021 Witam! Tak jak w tytule niniejszego tematu: jaki serial polecacie obejrzeć? RE: Seriale - co polecacie? - Fieli - 01-23-2021 Znakomite wrażenie zrobiły na mnie dwa sezony serialu Unabomber. Poza tym polecam Atypowy, Czarnobyl, Grę o Tron i Turbulencje – wszystkie oglądałem z zapartym tchem. Jak coś ciekawego jeszcze mi się przypomni, to na pewno dam znać. RE: Seriale - co polecacie? - Stingel - 01-23-2021 Jeżeli ktoś lubi, jak akcja dzieje się w więzieniu, to z czystym sumieniem mogę polecić dwa następujące seriale: Wentworth, Orange is the new black. Co warte odnotowania, główni bohaterzy to kobiety, zawsze jakaś odmiana. A tak z innej beczki to polecam też polskie seriale: Glinę, Pitbulla i Oficera. |