ForumBiznesu
  • Strona Główna
  • Użytkownicy
  • Zespół
  • Pomoc
  • Szukaj
  • Register
  • Login
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search
LukeBook Tematy pozostałe Hyde Park v
« Wstecz 1 … 4 5 6 7 8
Ulubiona gra komputerowa

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Ulubiona gra komputerowa
Kewlsu
Offline

Junior Member

Liczba postów: 26
Liczba wątków: 12
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#3
01-23-2021, 12:08 PM
Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu granie na komputerze w ogóle mnie nie rajcuje. Ale z tego co pamiętam, to uwielbiałem grać w deluxe ski jump, football manager i gorky 17. Jeżeli chodzi o pierwszy i trzeci tytuł – to są starocie, a co do tej drugie gry – seria chyba nadal jest kontynuowana, przy czym ja ostatnio grałem w wersję 2008.
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Wiadomości w tym wątku
Ulubiona gra komputerowa - przez Rava - 01-23-2021, 12:07 PM
RE: Ulubiona gra komputerowa - przez Agal - 01-23-2021, 12:07 PM
RE: Ulubiona gra komputerowa - przez Kewlsu - 01-23-2021, 12:08 PM

  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:

© Designed by D&D - Powered by MyBB

Tryb normalny
Tryb drzewa