01-23-2021, 12:08 PM
Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu granie na komputerze w ogóle mnie nie rajcuje. Ale z tego co pamiętam, to uwielbiałem grać w deluxe ski jump, football manager i gorky 17. Jeżeli chodzi o pierwszy i trzeci tytuł – to są starocie, a co do tej drugie gry – seria chyba nadal jest kontynuowana, przy czym ja ostatnio grałem w wersję 2008.
