![]() |
|
Ulubiona gra komputerowa - Wersja do druku +- LukeBook (http://lukebook.pl) +-- Dział: Tematy pozostałe (http://lukebook.pl/forum-10.html) +--- Dział: Hyde Park (http://lukebook.pl/forum-11.html) +--- Wątek: Ulubiona gra komputerowa (/thread-13.html) |
Ulubiona gra komputerowa - Rava - 01-23-2021 Dzień dobry! Jaka jest Wasza ulubiona gra komputerowa? Albo, jaka była, jeżeli już nie gracie? RE: Ulubiona gra komputerowa - Agal - 01-23-2021 Od wielu lat regularnie grywam w Fifę i PES, czy to na komputerze, czy to na Xboxie. Grałem też z ochotą w każdą część GTA, jaka tylko wyszła. Innego rodzaju gier nie tykam. RE: Ulubiona gra komputerowa - Kewlsu - 01-23-2021 Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu granie na komputerze w ogóle mnie nie rajcuje. Ale z tego co pamiętam, to uwielbiałem grać w deluxe ski jump, football manager i gorky 17. Jeżeli chodzi o pierwszy i trzeci tytuł – to są starocie, a co do tej drugie gry – seria chyba nadal jest kontynuowana, przy czym ja ostatnio grałem w wersję 2008. |