LukeBook
Ulubiona gra komputerowa - Wersja do druku

+- LukeBook (http://lukebook.pl)
+-- Dział: Tematy pozostałe (http://lukebook.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Hyde Park (http://lukebook.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Ulubiona gra komputerowa (/thread-13.html)



Ulubiona gra komputerowa - Rava - 01-23-2021

Dzień dobry! Jaka jest Wasza ulubiona gra komputerowa? Albo, jaka była, jeżeli już nie gracie?


RE: Ulubiona gra komputerowa - Agal - 01-23-2021

Od wielu lat regularnie grywam w Fifę i PES, czy to na komputerze, czy to na Xboxie. Grałem też z ochotą w każdą część GTA, jaka tylko wyszła. Innego rodzaju gier nie tykam.


RE: Ulubiona gra komputerowa - Kewlsu - 01-23-2021

Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu granie na komputerze w ogóle mnie nie rajcuje. Ale z tego co pamiętam, to uwielbiałem grać w deluxe ski jump, football manager i gorky 17. Jeżeli chodzi o pierwszy i trzeci tytuł – to są starocie, a co do tej drugie gry – seria chyba nadal jest kontynuowana, przy czym ja ostatnio grałem w wersję 2008.