Znakomite wrażenie zrobiły na mnie dwa sezony serialu Unabomber. Poza tym polecam Atypowy, Czarnobyl, Grę o Tron i Turbulencje – wszystkie oglądałem z zapartym tchem. Jak coś ciekawego jeszcze mi się przypomni, to na pewno dam znać.
Jeżeli ktoś lubi, jak akcja dzieje się w więzieniu, to z czystym sumieniem mogę polecić dwa następujące seriale: Wentworth, Orange is the new black. Co warte odnotowania, główni bohaterzy to kobiety, zawsze jakaś odmiana. A tak z innej beczki to polecam też polskie seriale: Glinę, Pitbulla i Oficera.