ForumBiznesu
  • Strona Główna
  • Użytkownicy
  • Zespół
  • Pomoc
  • Szukaj
  • Register
  • Login
  • Home
  • Members
  • Help
  • Search
LukeBook Tematy pozostałe Hyde Park v
« Wstecz 1 … 4 5 6 7 8 Dalej »
Jak poprawić komunikację wewnątrz firmy?

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Jak poprawić komunikację wewnątrz firmy?
Selbcen
Offline

Junior Member

Liczba postów: 44
Liczba wątków: 19
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#1
10-10-2021, 01:01 PM
Dzień dobry! Znacie jakieś skuteczne sposoby na poprawę komunikacji wewnątrz firmy? Jeżeli tak, to koniecznie podzielcie się nimi tutaj!
Rava
Offline

Member

Liczba postów: 59
Liczba wątków: 29
Dołączył: Jan 2021
Reputacja: 0
#2
10-10-2021, 01:02 PM
Z własnego doświadczenia wiem, że nienajlepsza komunikacja wewnątrz firmy jest przeważnie efektem stosowania niewłaściwych narzędzi. Chcąc poprawić komunikację wewnątrz firmy, powinno rozważyć się inwestycję w jakąś aplikację, która wspomoże procesy komunikacyjne w firmie. Doskonałym przykładem takiej aplikacji jest Blue Colibri App, pozwala ona m.in. udostępnianie wiadomości firmowych wszystkim pracownikom lub wybranym zespołom. Więcej o możliwościach Blue Colibri app można dowiedzieć się stąd: https://bluecolibriapp.pl/blog/2021/09/3...libri-app/
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



  • Pokaż wersję do druku
  • Subskrybuj ten wątek
Skocz do:

© Designed by D&D - Powered by MyBB

Tryb normalny
Tryb drzewa