05-15-2022, 03:51 PM
Jeżeli znalazłbym się na Twoim miejscu, to bez dłuższego zastanowienia zdecydowałbym się na odwiedzenie basenu termalnego. Prawie na pewno udałbym się do Term BUKOVINA. Byłem tam trzy razy i niezwykle bardzo sobie cenię tę miejscówkę. Gdybyś zechciał dowiedzieć się czegoś o braniu kąpieli w wodach termalnych i Termach BUKOVINA, to najlepiej będzie jak zaznajomisz się z następującym artykułem: https://www.termybukovina.pl/blog/termy-...erwszy-raz
